CZ
  • Žádné výsledky k zobrazení.

Toyota Material Handling CZ

TMHCZ 30 let společně logo

BT Toyota Material Handling CZ - 30 let historie

 

Připomínáme si 30 let úspěšného dynamického rozvoje 

Společnost Toyota Material Handling CZ za tři desítky let působení na českém trhu zásadně ovlivnila technologickou úroveň oboru materiálové manipulace
a podpořila svými aktivitami široké zákaznické spektrum s více než 15 000 provozy ze všech oblastí ekonomiky. Stala se respektovaným logistickým dodavatelem. Jsme velmi aktivním inovátorem a propagátorem nejefektivnějších energetických technologií, automatizace manipulace, ale používám také nejmodernější nástroje v rámci servisních služeb, které jsou zásadním pilířem našeho úspěchu a pozitivního vnímání celé společnosti jako klíčového logistického dodavatele. Využíváme přitom více než 150 let společných zkušeností značek Toyota a BT.

Postupně jsme se vyprofilovali jako společnost, která dokáže řešit jakékoli náročné a komplexní projekty v oblasti interní logistiky a skladování i u zákazníků s nejvyššími nároky na moderní technologie a moderní přístupy v logistice. Může se přitom opřít o vlastní know-how, vlastní odborníky a širokou nabídku inovativních produktů a profesionálních služeb. Toyota je vyhledávaným partnerem nejuznávanějších společností z oblasti logistiky, obchodu i průmyslu, ale současně dokáže dobře pečovat i o malé společnosti, ať již přímo nebo prostřednictvím dealerské sítě, budované již od roku 2013.

Toyota Material Handling je součástí skupiny Toyota Industries Corporation, jejíž 17 společností působí v pěti klíčových odvětvích. Společně s Toyota Material Handling International, North America, China a Japan se snažíme prostřednictvím naší manipulační techniky optimalizovat provozy našich zákazníků.

Tradiční služba se zárukou kvality a spolehlivosti

Na českém trhu působíme již 30 let a po celou dobu naší existence je prodej kvalitní použité techniky součástí naší tradice.
Současně naši nabídku neustále kultivujeme a zdokonalujeme. Důkazem je značka kvality a spolehlivosti Prověřený stroj, se kterou se na našich strojích setkáváte již od roku 2010,  i tento web, na kterém najdete nejširší nabídku použité techniky a příslušenství v České republice.

 

Přejít na webové stránky TMHCZ

 

 

Souhrn poptávky
Pokračovat v poptávce
Vrátit se k nakupování